Tampon Tamiri
 Diğer Hizmetler

Tampon Tamiri

Plastik tampon tamiri bir araç için en çok uygulanan yöntemlerden biridir. Araç tamponları konum ve görev itibariyle çok yıpranabilirler. Özellikle son dönemde uygun tampon modelleri sağlam plastikten yapılmış ve dayanıklı yapısıyla dikkat çekmiştir.

Ufak tefek kazaları geçiştirme konusunda, plastik tampon modelleri her zaman koruyucu özelliği ile ön plana çıkmıştır. Esnek yapıya sahip olan plastik tamponlar, darbelerin araca zarar vermesini önler. Darbe emici özelliğe sahip olan tampon modelleri, ufak tefek kazaların sorunsuz şekilde atlatılmasına neden olur. 
 
Tampon modelleri ne kadar sağlam ve korunaklı olsa da ister istemez kırılma, çatlama ve değişim gerekliliği gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Tamir çalışmaları ile tampon ile ilgili sorunların bertaraf edilmesi söz konusu olur. Uzman ekiplerimiz, tamir, değişim ve benzer hizmetler konusunda çok nitelikli çalışmalarla sorunların çözümüne önemli derecede destek sağlar. Böylelikle tampon tamiri yapılır ve tampon modellerinin oldukça kaliteli ve uygun bir şekilde sağlam olması sağlanır. 

Kırık Tampon Tamiri

Plastik tampon tamiri yapılırken, özellikle kırık tamponlar üzerinde yapılan çalışmalar iyi ve olumlu bir sonuç vermektedir. Plastik yapısına uygun olarak özenle hazırlanmış güçlü yapıştırıcılar, kırıkların giderilmesinde iyi bir çözüm ortaya koyar. Yapıştırma işlemi sonrasında, özellikle zımpara ve boya işlemi ile birlikte orijinale yakın bir görüntünün elde edilmesi söz konusu olur. 
 
Araç tamponunun komple değişimi maliyetli bir sonuç ortaya çıkarabilir. Oysa ufak tefek arıza ve kırıkları bulunan tampon modellerinin tamiri, çok daha ekonomik bir sonuç ortaya koyabilir. Kırık ve tamire ihtiyaç duyan bir tampon modeli, uzmanlar tarafından dikkatlice gözden geçirilir. Bu esnada yapılan çalışmalar, tamponların tekrardan verimli ve sağlıklı bir şekilde kullanımına önemli derecede destek verir. Kırılmış ve tamir bekleyen tampon modelleri, uzman kadronun deneyimli çalışmaları ile hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur. 
 

Çatlak Tampon Tamiri

Tampon bakım onarımı hizmetleri esnasında, ufak tefek çatlakları giderecek önemli adımlar atmak söz konusudur. Çatlak ve kırılmış modeli uzmanlar tarafından büyük bir dikkatle gözden geçirmek iyi bir sonuç ortaya koyacaktır. Özellikle günümüz standartlarında tamir ve bakım çalışmaları, müşteri memnuniyeti konusunda da beklenen sonuçları ortaya koyacaktır. Tampon modellerinin plastik yapısı ne kadar mukavemetli olursa olsun, bazı durumlarda kırıklar ve çatlaklar söz konusu olabilmektedir. 
 
Bakım, onarım çalışmalarına ilave olarak, çatlak tamponların tamiri konusunda uzman kadro ve uzman servisinin çalışmalarından yardım almak gerekir. Plastik sağlam ve kaliteli tampon modelleri uzmanların yapmış olduğu çalışmalarla birlikte, dayanıklı ve performansı yüksek bir sonuç ortaya koymaktadır. Özellikle burada izlenen yöntemler ve uygulamalar tampon modellerinin verimli bir şekilde kullanımına büyük destek sağlamaktadır. 
 

Plastik Tampon Tamiri Ve Değişim Hizmeti

Tampon bakım onarımı uzman kadronun deneyimli çalışmaları ile iyi bir sonuç ortaya koymaktadır. Tecrübe, deneyim ve kapasite bakımından iyi bir seviyede olan servis ekibimiz, tampon ile ilgili sorunların giderilmesinde her zaman size önemli derecede destek verir. Yapıştırıcı tercihi, zımparalama yöntemi ve boya konusundaki yapılan hizmetler sonucunda, kapsamlı ve nitelikli bir sonuca ulaşmak söz konusu olmaktadır. 
 
Orijinal bir görüntüye ulaştığınız zaman, yapılan tamir çalışmalarının tampon ve araç üzerinde çok uygun sonuçlar yarattığını görmek söz konusu olacaktır. Yıllarını sektöre vermiş uzman ekiplerimiz, yapmış olduğu tamir çalışmaları ile her zaman nitelikli bir şekilde çözüm ve avantaj yaratacaktır. Özellikle de müşteri memnuniyeti konusunda büyük bir titizlikle yapılan çalışmalar, kaliteli tampon modellerini karşınıza çıkaracak ve en iyi sonuçları size gösterecektir. Tampon ile ilgili tüm problemleri gideren uzman ekiplerimiz, başarılı bir servisin donanımlı kadrosu olarak size yardımcı olmaya devam edecektir.
 

İlgili Konular

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git

Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir

Akü kışın donmaması için kış mevsimine kadar düzenli yapılan araç bakım hizmeti çok önemlidir. Araç sahiplerinin düzenli ve belirli aralıklarla uzman bir firmaya araç bakımı yaptırması, kış mevsiminde de akünün etkilenmemesi demektir. Aksi takdirde ihmal edilen araç bakımı, özellikle havaların soğumasıyla etkisini gösteren kış mevsiminde akünün donmasına neden olacaktır. Akünün donması ise aracın sürüş performansını doğrudan olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Aracın sürüş gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm parçalar, aküye bağlıdır. U nedenle de akü kontrolü ve araç bak...

Rehbere git
Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir
Kışın Araçta Neler Kontrol Edilmelidir

Kışın Araçta Neler Kontrol Edilmelidir

Çevre şartlarının en zorlu koşulları kış aylarında yaşanmaktadır. Dolayısıyla araçlar için de performans bakımından en fazla desteğe ihtiyaç duyulan dönem kış aylarıdır. Rüzgarlı, soğuk ve yağışlı geçen bu mevsimin teknik teçhizat üzerinde olumsuz bir etkisi bulunur. Dolayısıyla araç bakım periyotları arasında da kış bakımları oldukça önemli bir yere sahiptir. Kışın araçta kontrol edilmesi gerekenler ve mutlak ayarlardan bazıları şunlardır: Lastik kontrolleri yapılmalı ve kış lastiği kullanılmalıdır Motor yağı kontrolü yapılarak gerekirse değiştirilmelidir Motor hava fil...

Rehbere git

Komple Araç Boyama

Komple araç boyama işlemi bazı araçların genel ihtiyaçları arasındadır.

Rehbere git
Komple Araç Boyama