Oto Klima Tamiri

Oto Klima Tamiri

Araç bakım ve onarım işlemleri içerisinde son derece büyük bir öneme sahip olan klima bakım ve onarım işlemi servisimiz tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

  Klima sistemi içerisinde yer alan tüm bileşenlerin kontrolünün ardından onarım sürecine geçilmektedir. Onarım esnasında tamir edilemeyecek parçalar var ise yedek parça değişim hizmetinden faydalanılmaktadır. Yedek parça değişimi esnasında sadece orijinal olan birinci sını kalitedeki ürünler tercih edilmektedir.
  Bu ürünlerin sisteme entegre edilmesinin ardından klima sistemi düzenli ve stabil bir şekilde çalışmaktadır. Bakım ve onarım işlemlerinin ardından servisimizden teknik destek alabilir ve oluşabilecek yeni problemlerde tekrar servisimizi ziyaret edebilirsiniz. Çekmeköy oto klima tamiri için bizi arayın.

Klima Sistemleri Bakım ve Onarım İşlemleri

  Klima sistemi içerisinde dikkat edilmesi gereken bileşenler bulunmaktadır. Bu bileşenlere düzenli olarak bakım yapılmalı ve onarım işlemleri de adım adım gerçekleştirilmelidir. Periyodik oto bakımı arasında olan klima bakımı bileşenleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Klima radyatörü
  • Klima gazı
  • Klima boruları
  • Klima çıkış petekleri

  Yukarıdaki bileşenlerin kontrolünün ardından sistem içerisindeki gazın durumuna göre değişim yapılmaktadır. Borular bu işlem öncesinde kontrol edilerek yeni takılan klima gazının kaçaktan dolayı kaybolması engellenmiş olur. Özellikle yaz dönemlerine girerken dikkat edilmesi gereken klima bakım ve onarım işlemi düzenli rutin bakımlar halinde gerçekleştirilmelidir. Servisimizi ziyaret edebilir ve klima sisteminiz hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Çekmeköy oto servis noktamızda hizmetinizdeyiz. Çekmeköy oto klima tamiri için bizi arayın.

İlgili Konular

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git
15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir
Komple Araç Boyama

Komple Araç Boyama

Komple araç boyama işlemi bazı araçların genel ihtiyaçları arasındadır.

Rehbere git

Marş Dinamosu Arızası

Rehbere git
Marş Dinamosu Arızası