Motor Tamir ve Bakımı

Motor Tamir ve Bakımı

Araç teknik servisi için son derece önemli olan motor arıza tespit servisimiz tarafından sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Motor arıza tespit işlemi ile motor içerisinde bulunan tüm aksanlar kontrol edilmektedir.

  Aynı zamanda gelişen teknoloji ile elektronik arıza tespiti cihazları da kullanılmaya başlanmıştır. Servisimiz içerisinde yer alan son teknoloji motor arıza tespit donanımları sayesinde kısa sürede arıza tespiti yapabiliyor ve tamirat sürecine geçiş yapabiliyoruz. Siz de sunduğumuz bu kaliteli hizmetten faydalanmak için bizleri tercih edebilir ve servisimizi ziyaret edebilirsiniz.
Motor arıza tespiti için son derece deneyimli olan birçok çalışan ile birlikte hizmet sağlamaktayız. Tecrübeli ekip arkadaşlarımız sizlere bu konuda destek olacaktır. Kaliteli hizmet için Çekmeköy motor tamir ve bakım servisimizden randevu almanız yeterli.

Elektronik Motor Arıza Tespit

  Elektronik motor arıza tespiti sayesinde motor içerisinde yer alan problemi çok daha kısa bir sürede saptayabilmekteyiz. Servisimiz içerisinde kullanılan bu sistem son derece hassas ve kesin çalışmaktadır. Yüksek teknoloji arıza tespit türlerinden olan elektronik arıza tespit geleneksel yöntemlere kıyasla çok daha kesin ve pratik çalışmaktadır. Çekmeköy oto servisimize davetlisiniz.

  Servisimizde yapılan işlem sayesinde motor içerisinde yer alan problem oldukça kısa bir sürede saptanır ve tamirat sürecine başlanır. Tüm motor tipleri için geçerli olan elektronik arıza tespiti servisimizde deneyimli ve işinde usta olan ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. Siz de aracınızı servisimize getirerek bu son teknoloji hizmetten faydalanabilir ve motor arızanızı tamir ettirebilirsiniz. Çekmeköy motor tamir ve bakımı servisimize davetlisiniz.

Motor Teknik Destek

  Motor teknik destek tamirat süreci ve sonrası için sizlere kesintisiz bir şekilde sağlanmaktadır. Motor içerisinde yer alan arıza tespit edildikten sonra sizlere gerekli bilgi verilir ve tamirat veya yedek parça değişim işlemlerine geçilir. Yedek parça değişimi esnasında tamamen orijinal olan parçalar kullanılmaktadır.

  Tamirat sürecinde ise işlem profesyonel bir şekilde gerçekleştirildikten sonra motorunuz test edilir. Motor stabil bir şekilde çalışıyor ise aracınız sizlere teslim edilir. Aracınızı tamirat sonrası kullanırken herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda çalışanlarımız sizlere teknik destek sağlayacaklardır. Bu sayede servisimizden destek alabilir ve aracınızda meydana gelen problemler konusunda daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Çekmeköy motor bakım ve onarım servisimize davetlisiniz. Oto elektrik ve oto güvenlik sistemleri konusunda uzman personelimizden destek almak için bizi arayabilirsiniz.

İlgili Konular

Kışın Araçta Neler Kontrol Edilmelidir

Kışın Araçta Neler Kontrol Edilmelidir

Çevre şartlarının en zorlu koşulları kış aylarında yaşanmaktadır. Dolayısıyla araçlar için de performans bakımından en fazla desteğe ihtiyaç duyulan dönem kış aylarıdır. Rüzgarlı, soğuk ve yağışlı geçen bu mevsimin teknik teçhizat üzerinde olumsuz bir etkisi bulunur. Dolayısıyla araç bakım periyotları arasında da kış bakımları oldukça önemli bir yere sahiptir. Kışın araçta kontrol edilmesi gerekenler ve mutlak ayarlardan bazıları şunlardır: Lastik kontrolleri yapılmalı ve kış lastiği kullanılmalıdır Motor yağı kontrolü yapılarak gerekirse değiştirilmelidir Motor hava fil...

Rehbere git

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git
15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir
Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git

Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir

Akü kışın donmaması için kış mevsimine kadar düzenli yapılan araç bakım hizmeti çok önemlidir. Araç sahiplerinin düzenli ve belirli aralıklarla uzman bir firmaya araç bakımı yaptırması, kış mevsiminde de akünün etkilenmemesi demektir. Aksi takdirde ihmal edilen araç bakımı, özellikle havaların soğumasıyla etkisini gösteren kış mevsiminde akünün donmasına neden olacaktır. Akünün donması ise aracın sürüş performansını doğrudan olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Aracın sürüş gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm parçalar, aküye bağlıdır. U nedenle de akü kontrolü ve araç bak...

Rehbere git
Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir