Kış Bakımı

Kış Bakımı

Dönemsel geçişler içerisinde en önemli yere sahip olan kış bakımı son derece büyük önem taşımaktadır. Kış mevsimine giriş yaparken aracın tüm bakımları yapılmalı ve kış dönemine hazır hale getirilmelidir.

  Kış dönemi boyunca aracınızı çok daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayan araç kış bakımı aynı zamanda aracınızın ömrünüde uzatacaktır. Bu avantajların dışında trafik içerisindeki can ve mal güvenliğinizi de koruyacak olan kış bakımı ile kış dönemi boyunca aracınızı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Birçok açıdan avantaj sağlayan bu bakım işlemini servisimizde yapabilir ve aracınızın tüm bileşenlerinin kontrolden geçmesini sağlayabilirsiniz.

Servisimiz içerisinde tüm kontroller özenle ve dikkatle yapılmaktadır. Kontrol işleminden sonra ise bakım işlemleri hız kesmeden devam eder ve aracınız kısa bir süre içerisinde kış dönemine uygun bir hale getirilir. Yakıt tasarrufu konusunda da son derece yararlı olan araç kış bakımı tüm araçmodelleri için servisimizde gerçekleştirilebilmektedir. Uzmanlarımız ile iletişime geçerek oto periyodik bakım türleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kış Bakımı ve Kontrolü

  Kış bakımı esnasında aracın birçok farklı sistemi kontrol edilmektedir. Kontroller yapılırken sistemler içerisinde yer alan bileşenler de teker teker kontrol edilmektedir. Kış bakımı esnasında dikkat edilen en önemli bileşenler şu şekilde sıralanabilir;

  Yukarıda bahsettiğimiz tüm sistemler teker teker kontrol edilmekte ve aracınız kış için hazır hale getirilmektedir. Siz de servisimizi ziyaret ederek sizlere sunduğumuz kaliteli Araç kış bakımından faydalanabilir ve aracınızı kısa bir süre içerisinde kışa hazır hale getirebilirsiniz.

Kış Bakımının Önemi

  Kış bakımı aracınızı kış mevsimi boyunca verimli bir şekilde kullanmanızı sağlarken aynı zamanda aracınızın ömrünüde uzatacaktır. Trafik içerisinde güvenliğinizi sağlayacak olan Araç kış bakımı yakıt tasarrufu gibi konularda da son derece büyük önem taşımaktadır.

  Bu nedenle kış mevsimine girmeden önce aracınız için kış bakımı yaptırdığınızdan emin olunuz. Servisimiz içerisinde tüm bakımlar özenle ve dikkatle gerçekleştirilmektedir. Siz de servisimizi ziyaret ederek aracınızın durumu hakkında detaylı bilgi edinebilir ve teknik destek imkanından faydalanabilirsiniz. Priyodik bakım için Çekmeköy oto servisimize davetlisiniz.

İlgili Konular

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git
15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir
Marş Dinamosu Arızası

Marş Dinamosu Arızası

Rehbere git

Komple Araç Boyama

Komple araç boyama işlemi bazı araçların genel ihtiyaçları arasındadır.

Rehbere git
Komple Araç Boyama