Msn Otomotiv Hakkında

Msn Otomotiv Hakkında

MSN Otomotiv olarak İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde faaliyet hayatımıza başladık. Hizmet hayatımıza başladığımız ilk andan itibaren ileriyi görebiliyor, bizi bekleyen başarıları fark ediyorduk. Çünkü sunduğumuz hizmetlerin her detayına güveniyor, emin adımlarla başarı merdivenlerini tırmanıyorduk.

  İstanbul’da sunduğumuz hizmetler için uluslararası standartları yakalama arzumuz vardı. Bunu da Bosch Car Service ailesinin bir parçası olarak elde ettik. Dünya genelinde çeşitli noktalarda hizmet sunan, hizmetlerinde belirli standartlar belirleyen ve her geçen gün başarılarını artıran büyük bir ailenin parçasıydık. Bütün bunları neye mi borçluyduk? Şöyle anlatalım.

  Sunduğumuz hizmetlerin çeşitliliği bizler için oldukça önemliydi. Bu sebeple yalnızca bireysel değil, kurumsal binek araçlara ve hafif ticari araçlara da hizmet sunuyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimizin tamamında “garanti” kapsamına alıyoruz. Bu sayede orijinal yedek parçalar ile sunduğumuz hizmetlerimizi, garantisi bitmiş araçlarınız için dahil 2 yıl ve 60.000 km boyunca garanti imkanı sunarak taçlandırıyoruz. Bu sayede araçlarınızın trafikte kendinden emin bir rüzgar gibi esmenin arkasındaki o güçlü etken olmaya devam ediyoruz.