Elektronik Kart Arıza Tespiti

Elektronik Kart Arıza Tespiti

Günümüzde gelişen teknoloji ile araç arızalarını son derece kesin bir şekilde saptayabilen elektronik arıza tespit cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlar sayesinde aracınız içerisinde yer alan arızalı bölge tespit edilmektedir.

 Bilgisayarlı araç arıza tespit süresinin kısa ve pratik olması servis içerisinde geçireceğiniz süreyi kısaltacağından dolayı sizlere bu konuda da avantaj sağlamaktadır. Aynı zamanda kesin olarak arızayı saptamak stabil bir şekilde çalışan diğer sistemlere edilebilecek yanlış müdahaleleri de engelleyecektir.
Bu sayede arıza tespit ve tamir işlemi tamamen kusursuz şekilde tamamlanarak aracınız sizlere teslim edilir. Siz de bilgisayarlı araç arıza tespit işleminden yararlanmak isterseniz servisimizi ziyaret edebilir ve sunduğumuz tüm avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Elektronik Arıza Tespitinin Avantajları

  Elektronik arıza tepsiti ile araç içerisinde meydana gelene arızalar kesin ve net bir şekilde saptanabilmektedir. Süreci çok daha hızlandıran bu son teknoloji cihazlar sayesinde  aracınıza doğru bir şekilde müdahale edilmektedir. Elektronik arıza tespitinin avantajları şu şekilde sıralanabilir;

  • Kesin ve pratik çözüm
  • Yanılma payının olmaması
  • Arıza tespit ve tamirat süreçlerinin kısalması

  Yukarıdaki avantajlar dışında daha birçok avantajı içerisinde barındıran elektronik arıza tespiti servisimiz içerisinde sizlere sunulmaktadır. Siz de servisimizi tercih ederek sizlere sağladığımız son teknoloji arıza tespit uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Geleneksel yöntemlere göre çok daha modern ve kesin olan bu yöntem sayılı servis içerisinde kullanılmaktadır. Sayılı servis içerisinde yer alan firmamızı ziyaret ederek siz de sunduğumuz avantajlardan yararlanamayı unutmayın. Çekmeköy oto servisimize davetlisiniz.

Yüksek Teknoloji Arıza Tespit Cihazları

  Gelişen teknoloji ile araç servisleri içerisinde de kullanılmaya başlanan bilgisayarlı araç arıza tespit cihazları servisimiz içerisinde de pratik bir şekilde tercih edilmektedir. Arıza tespiti konusunda son derece kesin sonuçlar çıkaran elektronik arıza tespit cihazları servislerimizde aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

  Arıza tespitinin hemen arkasından tamir işlemlerine geçilen servisimizde elektronik arıza tespiti sayesinde çok daha pratik bir hizmet sağlanmaktadır. Siz de firmamızı ziyaret ederek sunduğumuz avantajlı hizmetlerden yararlanabilirsiniz.
Elektronik arıza tespit cihazını sadece işinde tecrübeli olan çalışanlarımız kullandığından dolayı arıza tespiti de tamamen kesin bir şekilde yapılmaktadır. Başarısız tamir girişimlerinin önlenmesi ve arızanın tamamen doğru bir şekilde tespit edilebilmesi için deneyimli kişilere ihtiyaç duyulmaktadır. Çekmeköy oto elektrik arıza tespiti noktamıza davetlisiniz. 

İlgili Konular

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git

Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir

Akü kışın donmaması için kış mevsimine kadar düzenli yapılan araç bakım hizmeti çok önemlidir. Araç sahiplerinin düzenli ve belirli aralıklarla uzman bir firmaya araç bakımı yaptırması, kış mevsiminde de akünün etkilenmemesi demektir. Aksi takdirde ihmal edilen araç bakımı, özellikle havaların soğumasıyla etkisini gösteren kış mevsiminde akünün donmasına neden olacaktır. Akünün donması ise aracın sürüş performansını doğrudan olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Aracın sürüş gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm parçalar, aküye bağlıdır. U nedenle de akü kontrolü ve araç bak...

Rehbere git
Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir
Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git

Marş Dinamosu Arızası

Rehbere git
Marş Dinamosu Arızası