Akü Garanti Koşulları

Akü Garanti Koşulları

Akü alırken dikkat etmeniz gereken en önemli hususlardan biri de kesinlikle akü garantisidir. Akü garantisi sayesinde akünüzü kullanırken herhangi bir sorun yaşamanız durumunda garanti hizmetinden faydalanabilirsiniz.

 Garanti süreci boyunca sizlere teknik destek sağlayacak olan üretici firma sizlere yardımcı olacaktır. Akü garantisi olarak özellikle uzun süreler garanti sağlayan firmaları tercih etmeli ve bu avantajı kullanmalısınız. Garanti süreci boyunca firma her türlüarızada yanınızda olacağından dolayı herhangi bir masraf da etmemiş olursunuz. Siz de akü garantisi konusunda kaliteli teknik destek sağlayan uzun süreli garanti sürecine sahip olan ürünleri tercih etmeli ve buna bağlı olarak satın almalısınız. Çekmeköy oto servis noktamızda garatili akü değişimi de yapılmaktadır.

Akü Garantisinin Önemi

  Akü garantisi sayesinde akünüzde bir problem meydana geldiğinde teknik destekten faydalanabilir ve değişim yapabilirsiniz.
Garanti süreci boyunca üretici firma sizlere destek sağlayacağından dolayı birçok farklı avantajdan yararlanabilirsiniz. Özellikle köklüfirmalar bu konuda detaylı bir  destek sunmaktadır.
Servis ağı konusunda gelişmiş olan firmaları tercih ederek akü garanti hizmetinden daha detaylı faydalanabilirsiniz.
Özellikle akütercihi yaparken garanti süresi çok daha uzun olan firmaları tercih etmeye özen göstermelisiniz.
Bu tarz aküler birinci sınıf malzemeler ile üretilen son derece kaliteli ürünlerdir.
Garanti süreci de buna bağlı olarak sağlanmaktadır. Çekmeköy oto akü değişim hizmeti için servisimize avetlisiniz.

Akü Garantisi Sağlayan Firmalar

Akü garantisini genel olarak sektörde kök salmış olan firmalar sağlamaktadır. Uzun süredir sektör içerisinde yer alan ve akükonusunda son derece kaliteli işler çıkaran firmalar ürünlerine güvendiklerinden dolayı garanti sürecine de buna bağlı olarak desteklemektedirler. Akü garantisi sağlayan firmaların genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir;

  • Sektör içerisinde uzun senelerdir bulunmaları
  • Ürettiği ürünlerin birinci sınıf materyallerden oluşması
  • Teknik destek ve servis ağı konusunda son derece donanımlı olmalı
Yukarıda bahsettiğimiz özellikler genel olarak akügarantisi konusunda hizmet sağlayan firmaların genel özellikleridir. Bu firmalar akülerine sağladıkları garanti sürecine doğru orantılı bir şekilde ürünlerine güvenmektedirler. Ürünleri son derece kaliteli olan firmaların garanti süreci boyunca teknik destek ve servis ağı hizmetlerini de sağladığı görülmektedir.

İlgili Konular

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git

Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir

Akü kışın donmaması için kış mevsimine kadar düzenli yapılan araç bakım hizmeti çok önemlidir. Araç sahiplerinin düzenli ve belirli aralıklarla uzman bir firmaya araç bakımı yaptırması, kış mevsiminde de akünün etkilenmemesi demektir. Aksi takdirde ihmal edilen araç bakımı, özellikle havaların soğumasıyla etkisini gösteren kış mevsiminde akünün donmasına neden olacaktır. Akünün donması ise aracın sürüş performansını doğrudan olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Aracın sürüş gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm parçalar, aküye bağlıdır. U nedenle de akü kontrolü ve araç bak...

Rehbere git
Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir
Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git

Komple Araç Boyama

Komple araç boyama işlemi bazı araçların genel ihtiyaçları arasındadır.

Rehbere git
Komple Araç Boyama