15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

  Genellikle kurumsal firmalar tarafından kullanılan 15 adım kontrol işlemi aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

  • Elektrik sisteminin kontrolü
  • Elektronik aksanların kontrol edilmesi
  • Lastiklerin durumu
  • Alt gövde ve şase değerlendirmesi
  • Korna ve sesli ikaz sistemleri
  • Frenlerin görsel muayenesi
  • Sileceklerin durumunun gözden geçirilmesi
  • Araç içi sıvı değişkenleri
  • Klima sisteminin kontrolü

 Msn Otomotiv Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

15 Adım Kontrolün Avantajları

15 Adım Kontrolün Avantajları

  15 adım kontrol sistemi sizleri gereksiz zaman kaybından kurtarmaktadır. Birçok avantaj sağlayan kontrol sistemi son derece pratiktir. Sektör içerisinde önde gelen firmalar tarafından kabul görmüş olan sistem son derece verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Siz de sektör içerisinde uzun yıllardır hizmet veren servisimizi ziyaret ederek 15 adım kontrol sisteminden yararlanabilir ve aracınız için detaylı bir kontrol yaptırabilirsiniz.
Aracınız içerisinde oluşabilecek problemler konusunda sizlere detaylı bilgi sunulacaktır. Teknik destek açısından tecrübeli takım arkadaşlarımıza güvenebilirsiniz. Yıllardır sektör içerisinde kazandığımız deneyim ile sizlere sunulabilecek en kaliteli oto servis hizmetini sağlamaktayız.

15 Adım Kontrolün Avantajları

15 Adım Kontrol Nedir?

15 Adım Kontrol Nedir?

  15 adım kontrol sistemi pratik ve son derece verimli şekilde kullanılabilen bir kontrol sistemidir. 15 adım kontrol ile aracınız içerisinde yer alan tüm sistemler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Birçok sistem ve bileşen ayrı ayrı kontrol edildiğinden dolayı en kısa sürede en çok bilgiyi bu kontrol sistemi ile rahat bir şekilde elde edebilirsiniz.
Gözden geçirilen bilgiler uzmanlarımız tarafından incelenerek sizlere detaylı bilgi sağlanmaktadır. Kontrol işlemlerinin ardından bakım ve onarım işlemleri çok daha stabil bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple kontrol sisteminin tamamlanmasının ardından genel bir değerlendirme yapılarak aracın onarım ve bakım işlemlerine başlanır.
Siz de servisimizi ziyaret ederek en gelişmiş kontrol sistemlerinden olan 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilir ve ardından onarım işlemlerini tercih edebilirsiniz.

15 Adım Kontrol Nedir?