Boyasız Çizik Giderme
 Diğer Hizmetler

Boyasız Çizik Giderme

Boyasız çizik giderme işlemi bir aracın değerini artırır ve prestijini yükseltir. Değişik sebeplerden dolayı araçların kaportasında çizikler oluşur. Genellikle sürtünme veya ufak tefek kazaların yanı sıra, başka nedenlerden dolayı kaporta çizikleri ortaya çıkabilir. Bu tür çizikler ortaya çıktığı zaman, özellikle işin de uzman olan bir servis desteği almak gerekir.

Uzman kadro, hem çalışma yöntemi hem de kullandığı ekipmanlarla birlikte ayrıcalığını net bir şekilde gösterir. Çizik ve ufak tefek hasarların giderilmesi konusunda, uzman kadronun yanı sıra yöntem ve uygulamaların çok büyük bir önemi ortaya çıkmaktadır. Araç değerini korumak, hak ettiği değere ulaşmasını sağlamak, elbette önemlidir. Bunun için kullanılan yöntem ve uygulamalar, araç kalitesini korur ve büyük bir avantaj sağlar. 
 

Boyasız Çizik Giderme Nasıl Yapılır?

Boyasız çizik giderme işlemi bir çeşit pasta cila hizmetidir. Özellikle ek boya takviyesi yapmadan çizik giderme işlemi aracın maddi manevi değerini korur. Özellikle de araç sahipleri için önemli avantajlar burada ortaya çıkarken, başta müşteri memnuniyet olmak üzere buradaki hizmetleri en uygun şekilde görmek mümkün olur. 
 
Araçtaki çizik boyutunu fazla büyütmeden sorunu giderecek çalışmalar, hem pasta çalışması hem de üzerine yapılan cila hizmeti ile iyi bir sonuç ortaya koyar. Sonuçta pasta cila hizmeti olarak gösterilen çizik giderme işlemleri, boyasız şekilde gerçekleşir ve aracın değerinden hiçbir şey kaybetmemesi sağlanır. Orijinal boyanın korunması ve muhafaza edilmesi bu şekilde mümkün olur. 
 

Boyasız Çizik Giderme İle Araç Görüntüsünü Yenileyin

Boyasız çizik giderme işlemi araç görüntüsünü yeniler, ekonomik olarak onun değerinin muhafaza eder. Çizik oluşumu pek çok farklı sebeple ortaya çıkarken, bu oluşumlar can sıkıcı bir durum ortaya koyabilir. Araç satışa çıkarıldığında, özellikle çizikler pek çok araç sahibi için bir sorun ortaya koyabilir. Yapılacak pasta cila çalışmaları ile birlikte bu sorunların çözümü gerçekleşir. Böylelikle hem araç görüntüsünü yenilemek hem de onun maddi değerini arttırmak söz konusu olur. 
 
Güvenilir bir servis bünyesinde uzman ekipler, düzenli pasta cila çalışmaları ile birlikte boyasız çizik giderir ve aracın değerini korur. Değeri korunmuş olan araçların satışa çıkarılması maddi olarak önemli bir avantaj sağlar. 
 

Boyasız Çizik Giderme İle Aracınızda Maddi Değer Artışı Söz Konusu Olur

Boyasız çizik giderme işlemi aracınızın değerini artırır ve maddi olarak onun korunmasını sağlar. Araç satışı esnasında bu konuda yapılan çalışmaların en ufak bir iz bırakmadan araca çok büyük değer kazandırdığı görülmektedir. Uzman kadro ve gelişmiş yöntemler sayesinde, burada uygulanan teknik ve yöntemler gayet uygun sonuçlar verir. Özellikle aracın kaportası ile ilgili problemleri giderme konusunda, uzman çalışmaları her zaman en iyi sonucu ortaya koyar. Kaporta arızalarını çözümlerle birlikte ortadan kaldıran yöntemler içinde, çizik giderme çalışmaları önemli bir yere sahiptir. 

Boyasız Çizik Giderme Ekonomik Hizmetler

Araç için çizik giderme çalışmaları, boyasız ve ekonomik sonuçlar vermektedir. Özellikle aracın değerini korumak, maddi olarak onun iyi bir seviyede kalmasını sağlamak için, uzmanların çalışmalarından destek almak gerekir. Boyasız şekilde gerçekleşen çizik giderme işlemleri, gayet makul ekonomik ve avantajlı sonuçlar vermektedir. 
 
Özellikle müşteri memnuniyetine uygun şekilde yapılan çalışmalarda, araç kalitesini koruyacak ve maddi değerini arttıracak çözümlere yakından bakmak söz konusu olur. Her türden işlemin gerçekleştiği başarılı bir serviste, uzman kadro ve gelişmiş teknik uygulamaları iyi bir çözüm yaratmaktadır. Boyasız olarak çizik giderme çalışmaları ise kesinlikle aracın değerine ve kalitesine çok büyük katkı sağlamaktadır.
 

İlgili Konular

Komple Araç Boyama

Komple Araç Boyama

Komple araç boyama işlemi bazı araçların genel ihtiyaçları arasındadır.

Rehbere git

Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir

Akü kışın donmaması için kış mevsimine kadar düzenli yapılan araç bakım hizmeti çok önemlidir. Araç sahiplerinin düzenli ve belirli aralıklarla uzman bir firmaya araç bakımı yaptırması, kış mevsiminde de akünün etkilenmemesi demektir. Aksi takdirde ihmal edilen araç bakımı, özellikle havaların soğumasıyla etkisini gösteren kış mevsiminde akünün donmasına neden olacaktır. Akünün donması ise aracın sürüş performansını doğrudan olumsuz bir şekilde etkilemektedir. Aracın sürüş gerçekleştirmesi için gerekli olan tüm parçalar, aküye bağlıdır. U nedenle de akü kontrolü ve araç bak...

Rehbere git
Akü Kışı Donmaması İçin Ne Yapılması Gerekir
15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git
Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir