Oto Elektrik

Oto Elektrik

Çekmeköy oto elektrik servisi, tüm oto elektrik ve elektronik aksamları, araçların çalışma düzeneği bakımında kritik bir öneme sahiptir. İlk çalışma işleminin yapılabilmesinden otomatik aksamların kullanılmasına kadar tüm enerji ihtiyacı bu sistemler sayesinde gerçekleşir.

Çekmeköy oto elektrik hizmetleri ile nitelikli bakım unsurlarının karşılandığı süreçlerden yararlanmak mümkündür. Çünkü elektrik elektronik sistemlerinin rutin bakım işlemlerinin kendi içinde karmaşık bir yapısı bulunur. Dolayısıyla bakım ve onarım süreçlerinde nitelikli bakım unsurlarının karşılanması önemlidir. Araç sahiplerinin bu süreçlerde beklentilerini karşılayan güvenli hizmetler için yetkin firmalarla çalışması gerekir. Çekmeköy oto elektrik hizmetleri tüm bakım ve onarım süreçleri için profesyonel planlama ve etkin uygulama desteği sunar.

Elektrik Elektronik Bakımı ve Önemi

Elektrik elektronik bakımlarının araç çalışma düzeneğindeki kritik rolü, ilk çalışma anından tüm konsol ve gösterge bölümlerinin çalışmasına kadar etki eder. Akü kaynağından alınan elektriğin kabin içi ve kabin dışı bölümlere sağlıklı ulaşması gerekir. Bu nedenle araç sahiplerinin hizmet sağlayıcı tercihinde Çekmeköy oto elektrik tarafından sunulan şu kriterlere dikkat etmesi önemlidir:
 
·       Alan uzmanlığı faktörü
·       Yetkili firma garantisi
·       Elektrik arıza tespit çalışmaları
·       Yeni nesil ekipman desteği
·       Uygulayıcı ekip profesyonelliği
·       Orijinal malzeme kullanımı
 
Elektrik elektronik sistem bakımlarının işlevsel yönünü ortaya çıkarmak için, söz konusu bakım unsurlarının eksiksiz yerine getirilmesi şarttır. Çekmeköy oto elektrik hizmetleri tüm elektrik aksam bakımı ve onarım süreçlerinin; yeni nesil ekipman ve uzman uygulayıcı avantajıyla karşılanması sağlanır.
 
Orijinal malzeme kullanımı ve yetkili firma garantisi araç bakım ve onarım süreçlerinin nitelikli hizmet kapsamında uygulanmasını sağlar. Araç sahiplerinin de oto bakımında en kritik kategorilerden biri olan elektrik sistemleri için bu kapsama dahil hizmet sağlayıcılarla çalışması; sunulan hizmet avantajlarından faydalanması gerekir.
 

Oto Elektrik Elektronik Hizmetleri

Elektrik sistemlerinde güvenilir hizmet koşullarının sağlanması ve etkin bakım süreçlerinin planlanması, yetkili servisler aracılığıyla sağlanır. Çekmeköy oto elektrik hizmetleri kendi içinde karmaşık bir yapıya sahip olan elektrik sistemlerinin tüm onarım uygulamalarında uzman uygulayıcı avantajına sahiptir. Böylece araç sahipleri için hem elektrik elektronik hizmetlerinde güvenli işlem ve nitelikli hizmet olanağı sunulur.
 

Çekmeköy Oto Elektrik Hizmeti

Araçlarda elektrikli sistemler her zaman önemli olmuş ve bu sistemlerin kontrolü çok gerekli olmuştur. Çekmeköy oto elektrik servisi olarak en modern hizmetleri en gelişmiş teknolojilerle bütünleştirip hizmet olarak size sunuyoruz. Elektrik araçlarda önemli bir enerji kaynağı olmakla beraber;
 
  • Marş motorlarının kontrolü, bakımı ve onarımı
  • Elektrik aksamına bağlı parça ve sistemlerin bakımı-onarımı
  • İç aydınlatma unsurlarının bakımı, onarımı ve değişim hizmetleri 
  • Dış aydınlatma unsurlarının bakımı onarımı ve değişimi
  • Marş şalterleri kontrol, bakım, tamir ve değişim hizmeti
  • Alternatör regülatörlerinin 
  • Alternatör bakımı tamiri ve değişimi
  • Elektrik kablolarının kontrolü, bakımı, tamiri ve değişim hizmeti
Servisimiz tarafından düzenli hizmetler kapsamına alınır ve uygulanır.
 

Çekmeköy Oto Elektrik Servisi

Servisimiz oto elektrik hizmetleri konusunda yıllardan beri çalışıp önemli tecrübe kazanmıştır. Yolda güvenli ulaşım için bizden gerekli yardımı hemen alabilirsiniz. İşinde çok başarılı olan teknisyenlerimiz aracınızın bu kapsamda ihtiyaçlarını hemen belirleyecektir. Arızaları gidermek veya gerekli parça değişimi ile çözüm bulmak bizim görevimizdir. Bu alanda ekonomik hizmet adresi olan Çekmeköy oto elektrik servisi, aynı zamanda kaliteli hizmetin de sunucusudur.
 
Araçlarda elektrikle çalışan sistemler çok önemlidir ve bu sistemler çalışmazsa yolculuk yapamazsınız. Periyodik bakım çalışmalarımızda gerekli kontrolleri yapıp eksiklerinizi hemen tamamlarız. Bize arıza için başvuracak olursanız aracınızın sorununu en kısa sürede gideririz.
 

İlgili Konular

Müşür Arızası

Müşür Arızası

Rehbere git

15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir

Yukarıdaki adımların hepsi 15 adımlı kontrol sürecinin içerisinde yer almaktadır. Siz de kurumsal ve kaliteli firmaları tercih ederek bu avantajlı ve detaylı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz. Servisimizde de hali hazırda uygulanan bu işlem sayesinde pratik bir şekilde aracın neredeyse tüm sistemleri kontrol edilmektedir. Siz de aracınızı rutin bakımlar ve kontroller için servisimize getirebilir ve 15 adımlı kontrol sisteminden faydalanabilirsiniz.

Rehbere git
15 Adımda Araç Nasıl Kontrol Edilir
Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Oto Periyodik Bakımda Neler Değişir

Periyodik bakım araçlarda öncül hazırlıkların yapıldığı ve hasar tespit/onarım işlemlerinin gerçekleştirildiği iki ana kategoriden oluşan tamiratların tümünü ifade eder. Belirli Km ve zaman aralıklarıyla yapılan periyodik bakımların ana amacı; araçların çalışma düzeneğini koruma altına alarak eskiyen parçaların ve sıvıların değişimi yapmaktır. Oto periyodik bakım işlemleri kapsamında değişimi ve kontrolü yapılan parçalar ile genel uygulamalar şu şekilde sıralanabilir: • Hava filtreleri kontrolü/ değişimi • Yağ filtresi kontrolü/ değişimi • Polen filtreleri kontrolü/ deği...

Rehbere git

Kışın Araçta Neler Kontrol Edilmelidir

Çevre şartlarının en zorlu koşulları kış aylarında yaşanmaktadır. Dolayısıyla araçlar için de performans bakımından en fazla desteğe ihtiyaç duyulan dönem kış aylarıdır. Rüzgarlı, soğuk ve yağışlı geçen bu mevsimin teknik teçhizat üzerinde olumsuz bir etkisi bulunur. Dolayısıyla araç bakım periyotları arasında da kış bakımları oldukça önemli bir yere sahiptir. Kışın araçta kontrol edilmesi gerekenler ve mutlak ayarlardan bazıları şunlardır: Lastik kontrolleri yapılmalı ve kış lastiği kullanılmalıdır Motor yağı kontrolü yapılarak gerekirse değiştirilmelidir Motor hava fil...

Rehbere git
Kışın Araçta Neler Kontrol Edilmelidir