Çekmeköy Mercedes Servisi

Çekmeköy Mercedes Servisi

 Mercedes model araçların ihtiyaç duyduğu, ana bakımların yanında onarım işlemlerinden sorumlu olan Çekmeköy Mercedes servisi,  kurulduğu günden bu yana alanında kendini kanıtlamış bir yetkili servistir. Mercedes Özel Servisi hizmetlerini inceleyelim.

Servisin hizmetleri;

  • Yedek parça
  • Oto lastik
  • Oto aksesuar
  • Kış, bahar ve periyodik bakımlar
  • Yağ ve filtre değişimleri
  • Lastik ve balans ayarları
  • Oto detaylı temizlik
  • Motor ve akü bakımları

Çekmeköy Mercedes Servisi

Çekmeköy Mercedes Servisi Hakkında

Çekmeköy Mercedes Servisi Hakkında

 Çekmeköy Mercedes servisi egzoz emisyon ölçümleri ile hava kirliliğini önlemek ve araçların trafikte yarattığı zararı belirlemek için egzoz emisyon ölçümleri yapılmaktadır. Bu ölçümlerle birlikte belirlenen ölçülerin üzerinde olan araçlara gerekli bakım işlemleri uygulanmaktadır. Egzoz emisyon ölçümleri her serviste verilen bir bakım olmamakla birlikte Çekmeköy Mercedes servisinde, her model Mercedes aracın ulaşabilmesi için aktif olarak çalışan bölümler arasındadır.

  Egzoz emisyon ölçümü yaptırmak zorunlu olduğu gibi trafik çevirmelerinde ölçümü yaptırmayan araçlar para cezası ile karşılaşmaktadır.

  Bilgisayar destekli arıza tespit; yeni teknoloji üretilen birçok aracın bağlantıları oldukça karışıktır. Araçta oluşan sorunlarda aracın her bölümü açılmasın diye bilgisayar destekli cihazlar kullanılmaktadır. Bu cihazlar ile aracın sadece kusurlu olan bölümü açılarak araç bakıma alınmaktadır.

  Son teknoloji araç ekipmanlarından biri olan bilgisayar destekli cihazları kullanmak hem servise hız kazandırmakta hem de aracın yanlış bir bölümünün zarar görmesini engellemektedir.

  Kasko ve Garanti; araçlara yapılacak her işlem ayrıntılı olarak araç sahipleri ile görüşülmekte ve işleme alınmaktadır. Aracın kasko ve garanti koşulları dikkate alınarak gerekli işlemler yapılmaktadır. Yapılan her işlem bu doğrultuda belgelendirilerek araç sahiplerine verilmektedir.

  Yedek parça; Araçların kasko ve garanti koşullarına dikkat ettiği gibi değer kazanması amacıyla orijinal yedek parçalar ile çalışmaktadır. Aracın bir bölümünden veya tamamında meydana gelen her türlü arızada araca takılan yeni parçalar Mercedes üretici firma tarafından onaylanmış orijinal parçalar arasından seçilmektedir.

Mercedes özel servis noktamızda fiyatlandırma nasıl apılmaktadır?

  • Yedek parça hizmetleri ücretleri ile ilgili servis üzerinden verilmektedir. Her araca takılacak yedek parça farklı olduğu gibi kaç parçanın takılacağı da bilinmediğinden konu ile ilgili net bir ücret vermek doğru olmayacaktır.

Çekmeköy Mercedes Servisi Hakkında