Çekmeköy Hyundai Servisi

Çekmeköy Hyundai Servisi

Çekmeköy Hyundai Servisi

Çekmeköy Hyundai Servisi

  Hyundai marka model her araca son teknoloji ekipmanlar ve uzman kişiyle bakım hizmeti sunan Çekmeköy Hyundai servisi, alanında uzmanlaşmış bir yetkili servistir. Servis, Hyundai marka her araç hakkında bilgi sahibi bir uzman kadro ile çalışmaktadır.

Servisin sunduğu hizmetler;

  • Rutin Bakımlar;
  Araçların alması gereken pek çok bakım vardır. Kış, bahar ve periyodik bakımlar olmak üzere ayrılan bu bakımlar rutin araç bakımları olarak bilinmektedir. Kış ayları gelmeden kış bakımı yaptırmak, kış ayları dönüşünde aracın yaz aylarına daha canlı girmesini sağlamak için bahar bakımı, yıl içinde ayrıntılı olarak aracı taratmak, performansını canlandırmak ve ömrünü ömür katmak için periyodik bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bu bakım işlemlerinin ortak noktası, araçta oluşabilecek olası hasarların önüne geçmek ve maliyetli bakım masraflarının oluşmasını engellemektir.

  • Yağ ve filtre değişimi
  Araç için önemli sıvılardan biri olan yağ dengesi, araç için çok önemlidir. Çekmeköy Hyundai servisi araçların yağ dolumu ve filtre değişimleri ile yakından ilgilenerek araçlara gerektiği durumlarda üretici firma tarafından onaylanmış olan orijinal filtreli takmaktadır.

  • Motor ve akü bakımı
  Çekmeköy Hyundai servisi, motor ve akü bakımı için uzman bir kadro ile çalışmakta ve arızaların tespiti için bilgisayar destekli arıza tespit cihazları kullanmaktadır. Her türlü motor rektifiye işlemi ve motor bakım işlemi servis üzerinde ayrıntılı olarak araçlara sunulmaktadır.

  • Yedek parça
  Araçların değişmesi gereken iç ve dış her parçası üretici firma olan Hyundai standartlarında orijinal ürünlerden seçilmektedir. Çekmeköy Hyundai servisi, araçların bu anlamda yeniden değer kazanmasını sağlayarak yetkili servis olduğunu her alanda hizmetlerine yansıtmaktadır.

  • Detaylı temizlik
  Çekmeköy Hyundai servisi, sadece bakım ve onarım merkezi değil aynı zamanda yaşam alanlarımızın başında gelen araçların daha konforlu bir yer olmasını sağlamak adına profesyonel temizlik ekibi ve temizlik malzemeleri araçları ayrıntılı olarak temizlenmektedir.

  • Elektrik arızaları
  Çekmeköy Hyundai özel servis, aracın elektrik bağlantıları ve elektrik kesilmeleri gibi sorunlarıyla ilgilenen bir bakım ünitesi vardır. Bu bölümde alanında uzman ve gerekli eğitimleri almış olan elektrik teknisyenleri çalışmaktadır.

Çekmeköy Hyundai Servisi