Çekmeköy Fiat Servisi

Çekmeköy Fiat Servisi

  En zor durumlarda, en sevinç dolu anlarda ve en acil durumlarda yanınızda olan araçlarınız, belirli aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar. Araçlarda yalnızca bir hasar meydana gelmesi durumunda gerçekleştirilen oto servis ziyaretleri, erken teşhis ile kolay bir şekilde çözülmesi mümkün olan sorunların büyümesine ve riskli hale gelmesine sebep olur. Oysa Çekmeköy Fiat Servisi hizmeti sunan MSN Otomotiv, araçlarınız için ihtiyaç duyulan onarımlara ek sunduğu bakım hizmetleriyle araç performansınızı ve sağlığını destekler. Çekmeköy oto servisi hizmet noktamıza davetlisiniz.

Çekmeköy Fiat Servisi

Çekmeköy Fiat Servisi Ne Yapar?

Çekmeköy Fiat Servisi Ne Yapar?

  Öncelikle araçların yalnızca onarıma değil periyodik bakıma da ihtiyacı olduğunun farkında olarak hizmet sunan MSN Çekmeköy Fiat Servisi, araçlarınız için ücretsiz 15 adım kontrol hizmeti sunar. Bu hizmet çerçevesinde aracınızda var olan herhangi bir problem tespit edip giderilir. Bir problemin yaşanmaması için ise gerekli bakımlar yapılır.
Araçların belirli aralıklarla ihtiyaç duydukları periyodik bakım, yine Çekmeköy Fiat Özel Servis bünyesinde sunulur. Bu sayede araçlarda yıpranan aksamların bakımı yapılır, hasar görmüş olanlar ise onarılır. Böylelikle daha güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi elde edilmesi sağlanır.

  Aracınızın kış aylarında sıcacık, yaz aylarında ise ferahlatıcı bir yapıya sahip olmasının yolu sağlıklı bir klimadan geçer. Bu sebeple MSN Çekmeköy oto servis bünyesinde klima bakımı hizmeti sunulur. Klima filtresine takılan polen, partikül ve tozlar giderilir ve daha sağlıklı bir çalışma imkanı elde edilir. Bununla birlikte olası kokuların önlenmesi de sağlanmış olunur.
Araç iç & dış aydınlatma aksamlarının kontrolü gerçekleştirilir. Özellikle aydınlatma aksamlarının güvenlik açısından ne denli önemli olduğu göz önüne alındığında bu hizmetin önemi anlaşılabilir. Çekmeköy oto servis firması da bu önemin farkında olarak hizmetlerini detaylandırır ve bu çerçevede gerekli olan hassasiyeti gösterir.

Çekmeköy Fiat Servisi bünyesinde sunduğumuz diğer hizmetler, aşağısa verildiği şekilde örneklendirilebilir;

  • Akü kontrolü ve bakımı: Aracınızın sağlıklı bir şekilde çalıştırılabilmesi açısından oldukça önemlidir.
  • Fren sistemleri bakımı ve onarımı: Olası tehlikelerin önüne geçmek açısından fren bakım ve onarımı önemlidir. Bu hizmet ile ani frenlerde dahil sorunsuz bir deneyim yaşanması sağlanır. Gerekli durularda orijinal yedek parça kullanılır. Fren güvenliği için oto lastik kalitesi de önemlidir.

Çekmeköy Fiat Servisi Ne Yapar?