Çekmeköy Citroën Servisi

Çekmeköy Citroën Servisi

  Çekmeköy Citroen servisi, araçların ihtiyaç duyduğu bakımların yanında tamir işlemlerini de tümüyle üstlenen bir araç servisidir. Servis, her model Citroen araca hizmet verecek donanıma sahip ekipman desteği kaliteli bir bakım işlemi vermek adına çalışmaktadır.

  Çekmeköy Citroen servisi; motor ve akü, elektrik, yedek parça, lastik, oto aksesuar, periyodik bakım, kış bakımı, yağ ve filtre değişimleri gibi araçların alması gereken her hizmeti 7/24 araç sahiplerine sunmaktadır. Full teknik servis desteği almak için Çekmeköy oto servisimizden randevu almanız yeterli.

Çekmeköy Citroën Servisi

Çekmeköy Servisi Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazları

Çekmeköy Servisi Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazları

  Çekmeköy Citroen özel servisi içerisinde verilen bakımlara geçilmeden önce araçlar, ayrıntılı olarak bilgisayarlı arıza tespit cihazlarına bağlanmaktadır. Bilgisayara bağlanan araçlarda oluşan her sorun sistem üzerinden bulunmakta ve yapılan analizler sonucunda yetkililer bakım işlemlerine başlamaktadır. 

  • Bilgisayarlı arıza tespit cihazlarının kullanılması bakım işlemlerine hız kazandırmakta ve ekstra masrafların önüne geçmektedir.

Çekmeköy Servisi Bilgisayarlı Arıza Tespit Cihazları

Çekmeköy Servisi Bakımları

Çekmeköy Servisi Bakımları

  Egzoz emisyon ölçümleri; egzoz emisyon ölçümleri araçların mutlaka yaptırması gereken gaz ölçümlerinin genel adıdır. Egzoz emisyon ölçümünü yaptırmayan araç sahipleri trafikte cezalandırılmakta ve kusurlu görünmektedir.

  • Çekmeköy Citroen servisi, araçların egzoz emisyon ölçümlerini cihazlar ile yaparak araçları trafiğe çıkabilir hale getirmekte ve hava kirliliğini önlemek adına duyarlı bir servisi yapısı oluşturmaktadır.
  Yedek parça; araçların belirli sebeplerden ötürü bazı bölümlerinde işlev kaybı ya da hasar oluşmaktadır. Bu durumu ortadan kaldırmak için yedek parça hizmeti verilmektedir. Yedek parça taktıracak araç sahipleri Citroen üretici firma tarafından çıkmış parçaları araca taktırmalıdır.
  • Araçtan daha büyük veya daha küçük bir parçanın araca takılması yolculuk esnasında aracın performansını düşürerek yakıt tüketimi artırmaktadır.
  Periyodik bakım; periyodik bakımlar her aracın yıl içinde veya üretici firmaların uygun gördüğü kilometreye ulaşınca alması gereken bakımları kapsamaktadır. Citroen marka araçların periyodik bakım süreleri 20.000/25.000 km arasında yapılmaktadır. Benzinli araçların periyodik bakım işlemleri dizel araçlara göre 5 bin km oynayabilmektedir. Bunun yanında bu kilometreye yıl içinde ulaşamayan araç sahipleri, mutlaka bir kere de olsa periyodik bakım hizmeti alarak aracın performansını korumaya almalıdır.

Düzenli olarak yapılan periyodik bakımlar ile araçlar uzun ömürlü ve daha dinamik bir yapıya bürünmektedir. Özel Citroen servis noktamızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Çekmeköy Servisi Bakımları