Çekmeköy Audi Servisi

Çekmeköy Audi Servisi

Çekmeköy Audi Servisi

Çekmeköy Audi Servisi

  Audi marka model araçların bakım ve onarım işlemlerinden sorumlu olan Çekmeköy Audi servisi, köklü geçmişi ve yetkili servis yapısıyla alanında kendini kanıtlamış bir araç servisidir. Servis kurulduğu günden bu yana hizmetlerini kademeli olarak artırmış, dışarıdan gelen pek çok araç sahibine de ev sahipliği yaparak ismini İstanbul dışına da taşımayı başarmıştır.
Servis içerisinde araçların ihtiyacı doğrultusunda oluşturulmuş birçok bölüm vardır. Bu bölümler;

  • Rutin bakımlar
  Periyodik bakım; araçların kilometresi baz alınarak süreli olarak girdiği genel bakımların tümüdür. Çekmeköy Audi servisi, Audi marka araçların periyodik çizelgelerini araç sahiplerine sunarak bakım periyotları hakkında araç sahiplerini bilgilendirmektedir.

Bahar bakım; kış aylarının zorlu hava şartlarından çıkan araçların yaz aylarına daha dinamik ve hızlı girmesi ve lastik değişimlerinin tamamlanması adına bahar bakımı yapılarak mevsim geçişlerinde araçların canlı kalması sağlanmaktadır.

Kış bakım; kış ayları geldiği zaman araçların, lastik, cam, silecekler, fren vb. bakımları yapılarak gerektiği durumlarda değişimler yapılarak araç kış aylarına hazırlanmaktadır.

  • Çekmeköy Audi Servisi Yedek Parça
  Yedek parça; araçların bozulan veya işlevini yitiren parçalarının yerine takılan yeni parçaların genel adıdır. Yedek parçalar tek takılabileceği gibi birçok bölüm halinde de takılabilmektedir. Çekmeköy Audi Özel servisinde Audi firma standartlarında üretilen orijinal parçalar ile hizmet verilmektedir.

Servise giren araçların bu anlamda değer kaybetmesi söz konusu bile değildir. Aksine servise kötü durumda gelen pek çok araç değer kazanarak servisten ayrılmaktadır.

  • Çekmeköy Audi Motor ve Akü Bakımı
  Motor ve akü birbiriyle bağlantı olarak çalışan ve aracın en önemli iki bölümü olarak bilinmektedir. Bu anlamda bu bölümde hizmet veren yetkililer alanında uzman kişiler tarafından seçilmiş olup serviste kullanılan ekipmanlar ise son teknoloji ürünlerdir. Her Audi model aracın motor ve akü sorunu ile ayrıntılı olarak ilgilenen servis, bunu kalite standartlarında yaparak müşterileri memnun etmektedir. Özel Audi servisi arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Servisin motor bölümü ile ilgilendiği başlıklar;

  • Motor rektifiye işlemleri
  • Motor bakım ve onarım işlemleri
  • Akü garanti
  • Aküden kaynaklı ortaya çıkan sorunlar
  • Oto Lastik bakımı

Çekmeköy Audi Servisi